IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
389 страници V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Англия - Висша Лига, всичко за английският футбол - тук.
Tony Montana
коментар Sep 23 2007, 04:09 AM
Коментар #46

V.I.P.

Група: Barca Fans
Коментари: 7,054
Регистриран: 24-November 05
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

Ливърпул се чудя точно с какъв смешен епитет да ги определя и все не успявам да намеря точната дума.И тия полу-идиоти ни отстраниха......сметнете в очите на футболна Европа какви сме изглеждали след като толкова нещастен отбор ни отстрани миналата година....Ужас!!

--------------------
;

By Demons Be Driven.
Go to the top of the page

+Quote Post
roni_silver_girl
коментар Sep 23 2007, 11:41 AM
Коментар #47

Резерва в Barça

Коментари: 2,196
Регистриран: 22-September 06
Град: Blagoevgrad
Потребител No.: 589
Любими футболисти: Ronaldinho

QUOTE(Tony Montana @ Sep 22 2007, 11:09 PM) *
Ливърпул се чудя точно с какъв смешен епитет да ги определя и все не успявам да намеря точната дума.И тия полу-идиоти ни отстраниха......сметнете в очите на футболна Европа какви сме изглеждали след като толкова нещастен отбор ни отстрани миналата година....Ужас!!

Абе, Тони, едва ли сме изглеждали торкоз смешни, защото Л-Пуул след това играха на финала? И те са ми малко "италиански" отбор, знаете за какво говоря, такава глуха защита в последните 20 мин на реванша не бях виждала скоро от уж "гранд"! Даже сниммаха, ако си спомняте, феновете им как си закриваха очите - видиш ли да не падне гол в бетонираното им "царство"!
Но тази година нямат шанс! Те са ми малко от тези турнирни отборче - имат в ШЛ напоследък успех, а като трябва да се показва постоянство и ... трътват.
Иначе и аз съм доста възхитена за момента от играта на Арсенал - да видим до къде ще стигнат...
Поздравления заслужава наистина Марто, дано продължава така не само в Сити, но и за националния! smile.gif

--------------------

+Quote Post
El Catalan
коментар Sep 23 2007, 03:15 PM
Коментар #48

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,912
Регистриран: 4-August 06
Потребител No.: 522

Браво на Марто.Вече се отпуши.Нека да продължава тка и за в бъдеще bgflag.gif

Днес сигурно ще се получи хубав мач.Челси май гонят 100-ен мач без загуба като домакини , но дано не ги направят spiteful.gif

Този коментар е бил редактиран от El Catalan на Sep 23 2007, 03:15 PM

--------------------
Més que un club!

+Quote Post
Zoltar
коментар Sep 23 2007, 04:17 PM
Коментар #49

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,405
Регистриран: 26-November 05
Град: sofia
Потребител No.: 51
Любими футболисти: Djalminha, Jay Jay Okocha, Riquelme, Albert Luque, Alessandro Nesta

нещо си се объркал юнайтед са домакини. що се отнася до рекорда на челси се радвам че ние единствени ги бихме в лондон последните три и половина години smile.gif

--------------------
FC BARCELONA 1899

+Quote Post
El Catalan
коментар Sep 23 2007, 07:25 PM
Коментар #50

Голмайстор на Barça

Манчестрър Юн. 2:0 Челси
Тевес
Саха (д)

--------------------
Més que un club!

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 23 2007, 07:29 PM
Коментар #51

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,371
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Тони да ти кажа изобщо не си прав за Ливърпул. Тоя сезон могат да станат шампиони, ама като гледам какво правят в последно време много се съмнявам (за съжаление). На тоя отбор му липсва само добро нападение (Воронин, Каут, Крауч нещо ги няма никакви ама грам) и стабилност повече в защита. Относно другите фаворити - Арсенал се представят доста добре засега, но им предстоят тепърва сериозните мачове и ще ги видим. Ман Юнайтед, както очаквах, бързо се върнаха в играта и няма да се очудя ако пак станат шампиони. Челси се вижда какво представляват и че не заслужават успехи. Пръснаха страшно много пари и събираха всевъзможни звезди и "звезди" ... кога ли ще осъзнаят, че така не става biggrin.gif Тотнъм до тоя момент останаха само с големите си амбиции и спекулациите, че Мартин Йол ще го сменят много скоро няма да са само спекулации, освен ако не стане някакво чудо. Ман Сити играят доста добре тоя сезон и мисля, че ще се класират в зона УЕФА. Вчера Марто направи страхотен мач и показа защо Ериксон го взе bgflag.gif

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
roni_silver_girl
коментар Sep 23 2007, 07:59 PM
Коментар #52

Резерва в Barça

Коментари: 2,196
Регистриран: 22-September 06
Град: Blagoevgrad
Потребител No.: 589
Любими футболисти: Ronaldinho

Като треньор - има качества, но определено не за Барса! А като отношение - арогантността му нямаше край, направо ме разсмиваше на моменти... haha.gif

--------------------

+Quote Post
Nasio
коментар Sep 24 2007, 01:31 PM
Коментар #53

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 976
Град: Стара Загора
Потребител No.: 22

Този сезон съм изключително изненадан от играта която показват Арсенал. Венгер за пореден път доказва че е един от най-добрите мениджъри в света! За мен те са основния фаворит за титлата и силно се надявам да я спечелят !

--------------------
Catalunya is our country, CampNou is our home !

+Quote Post
Zoltar
коментар Sep 24 2007, 02:53 PM
Коментар #54

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,405
Регистриран: 26-November 05
Град: sofia
Потребител No.: 51
Любими футболисти: Djalminha, Jay Jay Okocha, Riquelme, Albert Luque, Alessandro Nesta

вчера челси се държаха много добре до изгонването на микел...в първия момент наистина изглеждаше много грубо влизането му но на повторението се видя че не беше за повече от жълт картон. дузпата пък беше много пресилена въобще съдията не беше в час за такова дерби.

--------------------
FC BARCELONA 1899

+Quote Post
Martessi
коментар Oct 1 2007, 10:55 PM
Коментар #55

Модератор

Коментари: 4,324
Град: София
Потребител No.: 17

Тотнъм и Астън Вила направиха невероятен спектакъл worshippy.gif Наистина жалко,че Тотнъм не победи,но с тази защита и вратар нямат и много шанс да го сторят скоро срещу стойностен отбор.Просто отзад са пълна трагедия,а Робинсън допълнително прецаква нещата с некадърните си намеси(Валдес не е толкова зле tongue.gif ) Хубаво е и че Бербатов вкара един гол.Мисля,че е време Мартин Йол да си ходи....

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Oct 2 2007, 08:01 AM
Коментар #56

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

Мача го гледах до полувремето...после реших да не се мъча, че бях като парцал...а и Тотнъм играеха ужасно наивно...изтървал съм, добре, че са се върнали в мача все пак, де...
Не знам за вас, ама за мен Тотнъм са средняшки отбор, а с тоя треньор съвсем пък не могат да надскочат себе си. Такива отбори постигат успехи една, максимум две години и после пак в средата...
Винаги са имали големи футболисти, които обаче са печелили като се махнат от там...
По-добре Бербатов да се маха от там, ама първо да вземе малко да поиграе, че иначе няма кой да го купи. Снощи поне ми направи впечатление, че малко беше поизчезнала тази грандомания у него, но за сметка на това пък въобще не се движеше по игрището...

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
El Catalan
коментар Oct 2 2007, 09:19 AM
Коментар #57

Голмайстор на Barça

Голям мач беше.Малко съдиите го пообъркаха , но като за юбилей беше добре.Може и да го запомнят феновете на Тотнъм.От където и да го погледнеш Тотнъм тази година не играят добре , а уж 4-ти щяха да стават...

--------------------
Més que un club!

+Quote Post
Prince of Darkne...
коментар Oct 2 2007, 05:07 PM
Коментар #58

Tyler Durden

Коментари: 720
Регистриран: 12-December 05
Град: Valley of the Darkness
Потребител No.: 108
Любими футболисти: Robbie Baggio, Romario

Стискам му палци да отиде в Интер, италия ще му отива thumbsup.gif

--------------------

amazing.

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 4 2007, 09:27 PM
Коментар #59

Резерва в Barça

Коментари: 2,575
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Chelsea close on Ten Cate

http://uk.eurosport.yahoo.com/04102007/58/...e-ten-cate.html

друго няма да кажа!

Този коментар е бил редактиран от Ronnie_10 на Oct 4 2007, 09:27 PM

+Quote Post
Fanàtico_de...
коментар Oct 5 2007, 08:14 AM
Коментар #60

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,101
Регистриран: 14-March 06
Град: Плевен
Потребител No.: 275

Еми Тен Кате наистина може да отидде в Челси,тък като вчера Аякс отпадат от УЕФА:

Треньорът на Аякс: Това беше неочаквано

Треньорът на Аякс (Амстерддам) Хенк тен Кате заяви след загубата на неговия отбор от Динамо (Загреб), че той и помощниците му не са очаквали такова развитие на мача и този резултат, предава официалният сайт на тима. Както е известно амстердамци паднаха с 2:3 у дома и няма да играят в груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА. “Създадохме положения, но не ги реализирахме. Динамо се справи много по- добре с това. Много ни боли”, каза тен Кате. Той не обвини младия защитник Грегори ван дер Виел за дузпата, която играчът направи: “Мисля, че не беше много умно от негова страна да търси съприкосновение в тази ситуация, но не го виня, защото дузпа просто нямаше. Разочарованието е голямо за нас, но ще направя комплимент на някои момчета. Говоря за Яп Стам и Хедвигес Мадуро, които не бяха възстановени, но все пак играха”, завърши треньорът.Междувременно се очаква привържениците на Аякс да излязат с декларация, в която да поискат оставката на тен Кате.

--------------------

FC Barcelona - Mes que un Club

+Quote Post

389 страници V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 20th January 2020 - 05:51 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria