IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
8 страници V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2019-2020, Ла Лига
ALEX_CARDO
коментар Jun 22 2020, 10:19 AM
Коментар #106

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,542
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Не гледах мача снощи, а днес сутринта четох, че VAR е сипал стабилно на Реал М. Сега изгледах кратък репортаж със спорните моменти:

1) Дузпата за Реал М ми се струва меко казано пресилена, да не кажа чист подарък.
2) Отмененият гол на Реал С ми е много спорна ситуация. Играчът в засада на Реал С не мисля, че оказа някакво влияние върху Куртоа. Поне от репортажа не видях дори играчите на Реал М да искат засада.
3) Голът на Бензема ми изглежда редовен. Топката се удря в рамото му.

Ситуацията за нас вече е много сложна, но не трябва да отписваме титлата до последно.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
saniniesta
коментар Jun 22 2020, 10:59 AM
Коментар #107

Група: Barca Fans
Коментари: 98
Регистриран: 16-April 12
Потребител No.: 28,784
Любими футболисти: Messi,Xavi,Iniesta

Титлата я отписах още началото на сезона. След като уволниха ретардо имах малка надежда, че сетиен ще надигне отбора, но съм грешал. Същия е като ев. Трябва нов президент, ново ръководство, нови треньори, нови играчи. Следващите 5 години ще бъдат много пагубни за отбора ни.

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Jun 22 2020, 11:32 AM
Коментар #108

Титуляр в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 935
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Треньорът ни е с правилната за нас философия , отбора играе много добре първите полувреме и после не може да ходи буквално, а за това не е виновен той. Сърали сме всички пенсионери на едно място и искаме футбол да играем на темпо с преса и с бързи подавание и т.н. е как да стане ?
Големият проблем на Сетиен лъсна в мача със Севиля . И той като другите кляка пред звездите , от там нататък няма какво да се коментира . Не може Меси да играе но стоп и невъзтановен Суарес да започва титуляр и да играе цял мач . Това е скандално. Силно ръководство което да е гръб на треньора и силен треньор това е спасението . Иначе за треньорските качества на Сетиен мнението ми е че е светлинни години пред Валверде и нямат база за сравнение, но човек с характер никога не би позволил да му се качват на главата .

+Quote Post

8 страници V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 2nd July 2020 - 08:44 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.fcbarcelona.bg 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Penya Blaugrana de Sofia i Amics