IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2019-2020
Visca_el_Barca18...
коментар Feb 19 2020, 10:19 AM
Коментар #46

Резерва в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 856
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Цитат(runthewalk @ Feb 19 2020, 10:23 AM) *
Така трябваше да играем на реванша, 9 човека да окупират наказателното и онея да гонят михаля , един гол да вкарат най-мн в най-добрия случай.

Ако видя Барселона да седят с 9 човека "окопирали" наказателното поле и да се защитават моментално ми приключват взаимоотнешенията с тях . При Валверде на няколко пъти бях близо ... Аз не искам да съм фен на страхливци
Go to the top of the page

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Feb 19 2020, 11:11 AM
Коментар #47

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,441
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

От снощи насам всички (тук във форума, по страници и групи във Фейсбук) възхвалят Атлетико М и хейтят Ливърпул. Не се случи нищо освен един слаб мач, в който Атлетико вкараха един случаен ранен гол и после мачът се разви по техния начин.

Надявам се, че Борусия Д ще се справят добре и на реванша с ПСЖ и ще продължат към 1/4-финалите. Ерлинг Холанд продължава да пише история. Това момче има потенциал да стане един от най-добрите нападатели за всички времена. Уж тежък таран (194см/87кг), а снощи е направил 60-метров спринт за 6.64 секунди, при положение че световният рекорд е 6.34 секунди confused0086.gif Някой определено ще удари джакпота през лятото на 2021 година когато плати клаузата от 75млн. евро.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Barcelona_
коментар Feb 19 2020, 11:41 AM
Коментар #48

Лидер на Barça

Коментари: 5,298
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Нищо особено не са направили Атлетико, биха със случаен гол и този гол не е никаква преднина предвид това което ги очаква в Англия. Мората е много куц наистина, сега разбирам защо Симеоне искаше Кавани.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Feb 19 2020, 11:41 AM

+Quote Post
Железчев
коментар Feb 19 2020, 01:10 PM
Коментар #49

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,920
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Цитат(ALEX_CARDO @ Feb 19 2020, 11:11 AM) *
От снощи насам всички (тук във форума, по страници и групи във Фейсбук) възхвалят Атлетико М и хейтят Ливърпул. Не се случи нищо освен един слаб мач, в който Атлетико вкараха един случаен ранен гол и после мачът се разви по техния начин.

Надявам се, че Борусия Д ще се справят добре и на реванша с ПСЖ и ще продължат към 1/4-финалите. Ерлинг Холанд продължава да пише история. Това момче има потенциал да стане един от най-добрите нападатели за всички времена. Уж тежък таран (194см/87кг), а снощи е направил 60-метров спринт за 6.64 секунди, при положение че световният рекорд е 6.34 секунди confused0086.gif Някой определено ще удари джакпота през лятото на 2021 година когато плати клаузата от 75млн. евро.

Признай си, признай си, че си фен на Ливърпул! icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif
Затова омаловажаваш постижението на Атлетико. Ама, не можеш да заличиш факта, че Ливърпул нямаха точен удар за 90 минути, което изобщо не е за пренебрегване.
Предполагам, че англичаните ще подценят реванша и ще го ядат дедовия.

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Feb 19 2020, 02:10 PM
Коментар #50

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,441
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Железчев @ Feb 19 2020, 01:10 PM) *
Признай си, признай си, че си фен на Ливърпул! icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif
Затова омаловажаваш постижението на Атлетико. Ама, не можеш да заличиш факта, че Ливърпул нямаха точен удар за 90 минути, което изобщо не е за пренебрегване.
Предполагам, че англичаните ще подценят реванша и ще го ядат дедовия.

Остави го фактът, че съм фен и на Ливърпул. Не това е водещото.

Постижението на Атлетико е, че победиха и толкова. Факт е, че Ливърпул нямаха точен удар вчера. Имаха 2-3 опасни удара, които минаха до гредата и с малко късмет можеше да вкарат и гол.

Какво направиха Атлетико? Вкараха случаен ранен гол, Мората записа точен удар от добра ситуация и после не уцели топката от чисто положение.

Просто се дразня като прочета коментари от рода на "Атлетико тотално надигра Ливърпул", "Късметът спаси Ливърпул от разгром", "Ливърпул са изкуствено надут балон" и т.н.

П.П. За последните 3 години в Ла Лига Атлетико М имат само по 1 домакинска загуба на сезон и 60-65% победи. В евротурните пък за последните 4-5 години имат 1 домакинска загуба в груповата фаза на ШЛ през септември 2017 година от Челси.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
effective
коментар Feb 19 2020, 03:26 PM
Коментар #51

Barça "C"
**

Коментари: 440
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Цитат(runthewalk @ Feb 19 2020, 10:23 AM) *
В Англия се играе дърваро-открит футбол няма кой да ги хване по бели гащи там и тея се помислиха за нещо. Гледах последния им мач срещу Саутхямптън, двама излизат срещу Бекер и не можаха да вкаратsmile.gif ,ако беше едно Хетафе щеше да ги побърка.
Чоло Симеоне маха като вентилатор и публиката се надъхваше постоянно, нещо което в англия не са виждали и това мн ги стресира, хахаха

Така трябваше да играем на реванша, 9 човека да окупират наказателното и онея да гонят михаля , един гол да вкарат най-мн в най-добрия случай.

Ти добре ли си ние не можем 15 минути да издържим така, виж че за 2 минути две обикновени центрирания се превърнаха в голове на анфийлд, някъде в началото на второто полувреме, а дори не се бяхме окопали просто виждахме затруднения да изнесем

+Quote Post
runthewalk
коментар Feb 19 2020, 04:46 PM
Коментар #52

Резерва в Barça

Коментари: 2,650
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Цитат(Visca_el_Barca1899 @ Feb 19 2020, 10:19 AM) *
Ако видя Барселона да седят с 9 човека "окопирали" наказателното поле и да се защитават моментално ми приключват взаимоотнешенията с тях . При Валверде на няколко пъти бях близо ... Аз не искам да съм фен на страхливци

А сега си ОК... с две позорни отпадания?

Кой е страхливец и какво общо има? Първия мач им пълниш кошницата на нула и втория мач не даваш кърфица да влезе в полето ти, те това е да си класа.
Ко стана снощи Атлетико мушнаха ли ги, даже и 2-0 трябваше да е, Симеоне надигра Клоп по своя си начин.
Анфилд е врящ котел за такива като нас, тени на реванша може да не пуснат точен удар във врата си .
Атлетико направиха голям мач.

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Feb 19 2020, 05:36 PM
Коментар #53

Резерва в Barça "В"

С нищо което се случваше последните 5 години несъм ОК . Но съм фен на отбор за който представянето е по-важно от резултатите . Футбола е достатъчно разнообразен за всички фенове , който иска отбор който да пази преднината си и да нарежда 9 човека около наказателното си поле да гледа мачове на отбори водени от Моуриньо и Симеоне . Аз не харесвам такъв футбол и не искам отбора ми да играе по този начин. Реал Мадрид и Барселона тряба винаги да доминират на терена .

+Quote Post
Shane
коментар Feb 19 2020, 06:49 PM
Коментар #54

Barça "C"
**

Коментари: 598
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Цитат(Mihuba @ Feb 19 2020, 12:31 AM) *
На диоптъра с изкуствените зъби, след като му нулираха двете бекчета, се видя, че ботушите в средата на терена доникъде не могат да я докарат. Чоло направи нещо толкова просто и ефективно. Недоумявам как цял сезон никой в Англия не се присети за това. Атлетико могат да съжаляват повече, че заради тоя куц кон Мората ще пътуват до "Анфийлд" с толкова къса преднина.

Надявам се само да не рухнат както срещу Ювентус миналата пролет и да са си взели поуки, защото в Англия ще им бъде неимоверно тежко.

Наистина, елиминираш ТАА и половината мач е спечелен

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.

+Quote Post
effective
коментар Feb 19 2020, 07:16 PM
Коментар #55

Barça "C"
**

Коментари: 440
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Цитат(runthewalk @ Feb 19 2020, 06:46 PM) *
А сега си ОК... с две позорни отпадания?

Кой е страхливец и какво общо има? Първия мач им пълниш кошницата на нула и втория мач не даваш кърфица да влезе в полето ти, те това е да си класа.
Ко стана снощи Атлетико мушнаха ли ги, даже и 2-0 трябваше да е, Симеоне надигра Клоп по своя си начин.
Анфилд е врящ котел за такива като нас, тени на реванша може да не пуснат точен удар във врата си .
Атлетико направиха голям мач.

Че ние отпаднахме точно заради такъв тип игра. Барселона НЕ е Атлетико. Ние НЕ можем да играем по този начин, Атлетико са майстори в такавата игра, тренирали са такъв стил с години, те са мерилото за такъв стил заедно с Интер на Моуриньо. Това не се учи за един мач. Ние допускаме редица брой пробойни при такъв стил, защото нямаме такива играчи, нямаме стълбове в отбрана, нямаме ДИСЦИПЛИНА и подредба за такава игра. Снощи си го каза Симеоне - "ние спечелихме защото и нападателите помагаха в защита". Тук мисля няма нужда да говорим повече, защото с какво точно ще допринесе Меси и Суарес в защита? Ще обира високи топки ли, ще прави шпагати и ще отнема топки?

+Quote Post
Мишо
коментар Feb 19 2020, 08:24 PM
Коментар #56

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,011
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Гледах Дортмунд-ПСЖ и макар първото полувреме да беше изключително скучно, то второто полувреме си стана мач. Норвежкият гигант е някаква много ъпргрейдната версия на Златан Ибрахимович. Направо не мога да си представя какво ще стане, когато качи още 4-5 килограма мускулна маса, което със сигурност ще се случи в следващите 2-3 години. Вчера защитниците на ПСЖ буквално не можеха да го помръднат, а те не е като да са с физиката на Рики Пуч... Освен това макар до първия гол да игра изключително слабо, след като отбеляза явно му дойде самочувствието и буквално започна да лети по терена. Това е първи мач на Ерлин Холанд, който аз лично гледам и до гола ме впечатли само това, че е изключително трудно да се спечели въздушна битка с него, както и че е доста бърз не само за ръстта си, а като цяло (избягал бил 100 метра за 6,64 секунди, което е със само 3 стотни по-малко от някакъв рекорд), но след първия гол видях абсолютно чудовище - комбинираше идеално, вкара втори гол, позиционираше се отлично, откриваше пространства за съотборниците си - абе, яката работа...

В интерес на истината, най-вероятно ПСЖ и Ливърпул ще продължат напред, защото резултатите са повече, или по-малко в тяхна полза (резултатът на Ливърпул е наглед доста коварен, но при реванш на "Анфийлд" си мисля, че нещата не са чак толкова страшни за тях), но и Атлетико, и Борусия Дортмунд имат своите поводи за гордост след вчерашните двубои. Между другото, защитата на Борусия Дортмунд е меко казано отчайваща. Вчера гола за ПСЖ немците сами си го вкараха на практика, а освен това всичко по-опасно пред тяхната врата дойде пак след техни идиотски изяви, иначе парижани играха отчайващо слабо и безидейно.

Сега като се замисля, ако по някакъв начин се съчетае бруталната нападателна мощ на Борусия и катеначото на Атлетико ще се получи отбор, който няма кой да го спре по никакъв начин. icon_smileLOL.gif

+Quote Post
runthewalk
коментар Feb 19 2020, 09:09 PM
Коментар #57

Резерва в Barça

Коментари: 2,650
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

ПСЖ снощи мн се правеха на клоуни, Борусия са слаби не ги мислете 4-0 е реванша. На мен Неймар ми изглежда мн солиден и главата му е станала по-кръгла ,отдал се е на живот.

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Feb 19 2020, 11:11 PM
Коментар #58

Резерва в Barça "В"

Междудругото и на мен ми се стори така . Даже направо ми изглежда дебел , цял ден това си го мисля .

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 23rd February 2020 - 09:04 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria