IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Forum Rules Правила
17 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кой искате начело на Барса..., ...ако Рийкард си тръгне?
Кой искате начело на Барса?
Кой искате начело на Барса?
Бернд Шустер [ 8 ] ** [8.25%]
Марко Ван Бастен [ 4 ] ** [4.12%]
Роналд Куман [ 16 ] ** [16.49%]
Хуанде Рамос [ 13 ] ** [13.40%]
Карло Анчелоти [ 3 ] ** [3.09%]
Марчело Липи [ 5 ] ** [5.15%]
Жозе Моуриньо [ 33 ] ** [34.02%]
Друг (посочете кой) [ 15 ] ** [15.46%]
Общо гласове: 97
Гостите не могат да гласуват 
BoixosNois
коментар May 16 2007, 07:00 PM
Коментар #1

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,116
Регистриран: 24-November 05
Град: Варна
Потребител No.: 21

Напоследък се заговори затова ,че Франк може да си тръгне това лято...моето мнение е ,че Рийкард трябва да продължава да води Барса.Малко са треньорите които успяват да задържат задълго хармонията в съблекалнята...от време на време прави много смахнати смени и променя схемата на игра по много глупав начин ,но сме му свикнали...пък и той ни донесе 2 титли и 1 КЕШ. wink.gif Все пак си мисля ,че лятото трябва да има обновление сред играчите ,но треньора (заедно с някои от основните ни играчи) да не се пипат wink.gif.

Понеже видях ,че няколко човека негодуват срещу Франк ,реших да направя тази анкета smile.gif Сложил съм имена за които се е спекулирало малко или много wink.gif

--------------------
Tots units fem força!
Go to the top of the page

+Quote Post
Tony Montana
коментар May 16 2007, 07:31 PM
Коментар #2

V.I.P.

Коментари: 7,054
Регистриран: 24-November 05
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

Абе лошото на Рийкард е че обикновено играчите го спасяват с някое нечовешко отиграване ако си оплеска схемата.И Рафа и Шустер го надиграха тотално.И Капело дори...Според мен трябва да си ходи.Винаги ще има място в историята на клуба обаче просто му стига толкова.Бастен не го искам.Селския шлифер също.Май Шустер или някоя легенда на клуба ,както се заговори, но е рано май за Енрике или Пеп да застават

--------------------
;

By Demons Be Driven.

+Quote Post
Morfov
коментар May 16 2007, 08:45 PM
Коментар #3

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,387
Регистриран: 10-October 06
Град: Бургас
Потребител No.: 612

QUOTE(Tony Montana @ May 16 2007, 08:31 PM) *
Май Шустер или някоя легенда на клуба ,както се заговори, но е рано май за Енрике или Пеп да застават

А защо не Куман. Направи добри неща с не-толкова претенциозни отбори като Бенфика и ПСВ през последните 2 години - пък и си има история с Барса smile.gif EMOTICON.gif EMOTICON.gif EMOTICON.gif barcelona1.gif barcelona1.gif barcelona1.gif

--------------------

The Road To Glory
Rome 2009

+Quote Post
bEsTFCB
коментар May 16 2007, 09:25 PM
Коментар #4

The Sand of Time

Коментари: 1,901
Регистриран: 9-December 05
Град: Пловдив
Потребител No.: 99
Любими футболисти: Rivaldo

Искам да видя пак Радомир Антич на чело на Барса миналия път когато пое Барса бяхме много трагични сега положението е друго , имаме други футболисти и си мисля , че ако ни поеме сега ще е доста по различно а и ми е симпатичен wink.gif

Този коментар е бил редактиран от bEesTFCB на May 16 2007, 09:25 PM

--------------------

+Quote Post
C-a-p-o-n-e
коментар May 16 2007, 10:26 PM
Коментар #5

Barça "C"
**

Коментари: 548
Регистриран: 21-May 06
Град: Петрич
Потребител No.: 433
Любими футболисти: Carles Puyol, Leo Messi, Steven Gerrard, Giovanni Dos Santos, Berbatov...

Човека който най-много харесвам като тренер е Рафа Бенитез. Страхотен тактик е, имам чувство че ако подхване отбор с повече класни играчи (не че в Пуул няма такива) ще направи егати и машината.
Ама не мисля че ще зареже Ливърпуул заради Барселона. rolleyes.gif
След Рафа симпатизирам най-много на Хуанде Рамос. Има всичките качесвта за да ръководи Барселона. (поне според мен smile.gif )

--------------------

Be stubborn...die only in extreme case!

+Quote Post
El Catalan
коментар May 17 2007, 07:17 AM
Коментар #6

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,912
Регистриран: 4-August 06
Потребител No.: 522

Аз предпочитам Куман.Доказа , че с не чак толкова претециозни отбори може да стигне далеч , а с нашите играчи ли няма да го стори !? Явно умее да нахъсва играчи те си , а на нашите им липсва хъс.

--------------------
Més que un club!

+Quote Post
nasbar
коментар May 17 2007, 09:52 AM
Коментар #7

Администратор

Група: Admin
Коментари: 12,572
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 233

Това, че Куман е доказал с "непретенциозни" отбори, нищо не означава. В смисъл, не е ясно в голям клуб какви ще ги свърши. От друга страна, стилът, който налага е доста дефанзивен, и не съм сигурен, даже дали и на повечето от вас ще ви хареса...
За мен Рийакрд трябва да получи шанс да се опита да направи нов "проект". Или да освежи сегашния. Начинът, по който сплоти отбора, и постигна контрол в съблекалнята през предишните 3 сезона, е впечатляващ.
Ако все пак има промяна на тази позиция, аз бих предпочел Шустер или Тен Кате. EMOTICON.gif

--------------------
Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
FCB
коментар May 17 2007, 10:23 AM
Коментар #8

Honourable Member

Коментари: 7,171
Регистриран: 23-November 05
Град: София
Потребител No.: 12
Любими футболисти: Toure Yaya

Не съм гледал мачовете на Куман в Холандия, но в Европа е нормално да налага по-дефанзивен стил, все пак не можеш с футболистите на Бенфика и ПСВ да тръгнеш да се надиграваш с тези на Манчестър Юнайтед и Арсенал. wink.gif
На практика би се получило това, което се получи с Левски в Лигата, когато Мъри се опита да се надиграва с Барса и Челси.

--------------------
I thought my demons were my friends.

+Quote Post
nasbar
коментар May 17 2007, 12:23 PM
Коментар #9

Администратор

прав си по принцип. Но имах по-скоро в предвид, че не е ясно в отбор с по-големи амбиции как ще постъпи. Все пак едно е Левски да се надиграва, друго е ПСВ и Бенфика, трето - Барса, нали...?

--------------------

+Quote Post
BaNaNa_DJO
коментар May 17 2007, 08:34 PM
Коментар #10

Резерва в Barça

Коментари: 2,461
Регистриран: 3-January 06
Град: Varna
Потребител No.: 163
Любими футболисти: Henry . Rivaldo , Ronaldinho , Viera , Puyol , Deco, Messi, Xavi...

nasbar е прав. huh.gif Има много такива треньори , типични за малки или големи отбори. Както е примерно един ... Дел Боске. В Мадрид спечели всичко , отиде в Бешикташ ... провали ги . На мен най-много ми харесва Рафа Бенитес . Бил е треньор и в Испания , знае какво е да си начело на велик отбор. Страшна лисица е . Освен него ме кефи също и португалеца Мауриньо . Аз гласувах за него . Защото всички знаем , че Рафа няма да напуска Ливърпул следователно няма да доде при нас , а при португалеца нещата никак не изглеждат така. Догодина се говори , че ще е треньор на друг отбор. Предимство на Мауриньо е , също така, че в Челси през цялото време игра 4-3-3 , същокакто при нас . Пък и е много добър треньор. За мен може би най-добрия след Рафа. Доста добре се пшредставя на домашна обстановка. Представям си на Стамфорд Бридж няма загуба , а аккво ще е на Кампа ... . Въпреки , че португалеца по принцип хич не ми е смпатичен , не мога да отрека , че е велик треньор.
barcelona1.gif EMOTICON.gif

--------------------

+Quote Post
El Catalan
коментар May 17 2007, 09:26 PM
Коментар #11

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,912
Регистриран: 4-August 06
Потребител No.: 522

Ако Куман е води малки отбори и нестава за големи , то Шустер води още по-малки wink.gif

--------------------
Més que un club!

+Quote Post
nasbar
коментар May 17 2007, 10:39 PM
Коментар #12

Администратор

за мен Шустер има друга харизма. Нищо, че е немец...Куман някакси не ми допада като излъчване, не знам. Даже и като футболист. Ако не беше холандец и футболист на Барса, щеше да ми е доста противен, честно...

--------------------

+Quote Post
Fanàtico_de...
коментар May 18 2007, 03:57 PM
Коментар #13

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,101
Регистриран: 14-March 06
Град: Плевен
Потребител No.: 275

Лично аз искам или Куман или Шустер,просто ни трябва човек,който е играл на "Камп Ноу" и знае какво е напрежението в Барса,а не примерно Хетафеsmile.gifКуман би се справил по-добре защото вече бе треньор на Бенфика и ПСВ(той още си е на ПСВ) и се справи добре,а даже спечели и с холанците първенството,а и холандските треньори за мен винаги ще са най-добритеsmile.gif

--------------------

FC Barcelona - Mes que un Club

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар May 19 2007, 11:57 AM
Коментар #14

Лидер на Barça

Коментари: 5,549
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Интересно ми е как Марчело Липи би се представил като треньор на Барса и гласувах за него.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Viper
коментар May 19 2007, 12:14 PM
Коментар #15

Резерва в Barça "В"

Коментари: 741
Регистриран: 22-February 07
Потребител No.: 1,048
Любими футболисти: Eto'o , Messi , Xavi

Бернд Шустер! Този отбор на Барса изобилства от техническа класа, но му липсва дисциплина и хъс (поне тази година)! Я си представете същите изпълнители съчетани с немската дисциплина и дух за победа, ако успее Шустер да го постигне! Затова гласувах за него!

+Quote Post

17 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 25th October 2021 - 09:41 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.fcbarcelona.bg 2009
Author: Penya Blaugrana de Sofia i Amics