IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
9 страници V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2019-2020
Mihuba
коментар Jul 10 2020, 09:49 PM
Коментар #121

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,740
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Е евентуален един мач срещу БМ, не ни виждам просто как ще сме. МАТС трябва да е вечерял с Господа на първо време, а Меси да му върже поне два пъти.

Ние доказано за повече от 30 (сумарно) минути на високо ниво нямаме вътък с този състав. Кике вече откровено игнорира Артур след трампата с Юве и нещо ми подсказва, че няма да го видим повече. Не, че е Бог де, ама поне не му увисват кайсиите след 60-тата минута.

Честно казано, даже и Челси да направят чудо, и срещу тях не виждам Барселона като фаворит. Млади нахъсани и бързи момчета, с млад и нахъсан треньор и супер резултатен футбол този сезон. Да, ще са по-малкото зло от Байерн, но считам, че биха били фаворити с/у нас.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
effective
коментар Jul 10 2020, 10:25 PM
Коментар #122

Barça "C"
**

Коментари: 525
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Цитат(Mihuba @ Jul 10 2020, 11:49 PM) *
Е евентуален един мач срещу БМ, не ни виждам просто как ще сме. МАТС трябва да е вечерял с Господа на първо време, а Меси да му върже поне два пъти.

Ние доказано за повече от 30 (сумарно) минути на високо ниво нямаме вътък с този състав. Кике вече откровено игнорира Артур след трампата с Юве и нещо ми подсказва, че няма да го видим повече. Не, че е Бог де, ама поне не му увисват кайсиите след 60-тата минута.

Честно казано, даже и Челси да направят чудо, и срещу тях не виждам Барселона като фаворит. Млади нахъсани и бързи момчета, с млад и нахъсан треньор и супер резултатен футбол този сезон. Да, ще са по-малкото зло от Байерн, но считам, че биха били фаворити с/у нас.

Точно пък за Артур да го кажеш това, този пъпеш имаше 3-4 мача от 40 в които е играл пълните 90 минути. В останалите е заменян около 60 мин точно заради това, че не може да ходи. Видал има повече стамина от него.

Този коментар е бил редактиран от effective на Jul 10 2020, 10:25 PM

+Quote Post
6464
коментар Jul 10 2020, 10:35 PM
Коментар #123

Титуляр в Barça

Коментари: 3,167
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Пичове, според мен малко бързате с Байерн Мюнхен....

Аз имам много сериозни съмнения в реванша с италианския Вили Вуцов.....предвид формата на Наполи след рестарта, не съм убеден че ще ги отстраним....

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Jul 10 2020, 11:05 PM
Коментар #124

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 953
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Аз съм доволен , че елиминациите ще са в един мач. В два мача с Байерн щеше да е грозно. В един мач обаче нещата са малко по-различни. Първо колкото и да сме на възраст имаме доста класа в отбора което ще кара противниците да са една идея по-предпазливи , защото в един мач една грешка може да те прати у дома . След пандемията дори и да загубихме точки показваме известно стабилизиране в играта си и ако не друго то поне сме много трудни за побеждаване, пресираме добре , развиваме атаките си по-добре , вече нямаме особенни проблеми да излизаме от висока преса на противника(нещо което Валверде така и не реши) и реално единственият ни проблем който никак не е малък е въздуха след 60-та минута . В тези мачове всеки ще е мобилизиран на 100% и това ще компенсира до някъде умората така че лично аз очаквам много интересни мачове . Мисля си че ще имаме сили да отстраним евентуално Байерн (може и след дузпи) , но на полуфинала ще приключим.

Колкото до мача с Наполи , в първият мач бяха домакини , стадиона бе пълен , ние бяхме трагедия и те не ме впечетлиха с нищо . Пак повтарям стилът ни на игра при Сетиен ако не друго ни прави много трудни да побеждаване . Отпадане от Наполи може да се получи само след чутовна простотия от наша страна по-голяма и от тези с Рома и Ливърпул . Плюс това аз вярвам в съдбата и след като тя ни подари отстраняването на ПСЖ след онзи луд обрат си го върна тъпкано на два пъти и е крайно време нещата да се нормализират , стига вече сензации , хайде ако ще отпадаме да е от Байерн не от Наполи ...

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Jul 12 2020, 04:30 PM
Коментар #125

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,612
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Падна ни се много труден жребий по пътя към финала, но не смятам че сме абсолютни аутсайдери. С тези елиминации в 1 мач всичко е 50 на 50. Нека първо да дойде мачът с Наполи, които не мисля че ще могат да ни отстранят и после ще мислим евентуалния 1/4 финал с Байерн М/Челси.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Jul 13 2020, 10:42 AM
Коментар #126

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,612
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Ман Сити спечелиха обжалването за наказанието си и догодина ще играят в ШЛ. Само щели да платят 10млн. евро глоба...

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Jul 13 2020, 11:29 AM
Коментар #127

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 953
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Незнам какво трябва да се случи отбори като Сити и ПСЖ да бъдат наказани да не играят в Европа ... абсолютно невъзможно ми се вижда .( Не че не важи същото и за други големи Европейски грандове )

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Jul 13 2020, 12:38 PM
Коментар #128

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,719
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Цитат(Visca_el_Barca1899 @ Jul 13 2020, 12:29 PM) *
Незнам какво трябва да се случи отбори като Сити и ПСЖ да бъдат наказани да не играят в Европа ... абсолютно невъзможно ми се вижда .( Не че не важи същото и за други големи Европейски грандове )

Отговорът е абсолютно нищо, Сити и Псж, са петролни мастодонти, а УЕФА не са тъпи и знаят откъде духа вятъра. Футболът в наши дни преди всичко е бизнес и интереси.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Aug 7 2020, 10:29 AM
Коментар #129

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,577
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Най - накрая Ш.Л се завръща с мега зрелище на Етихад днес. Очаквам с огромен интерес 2я дуел между Пеп и Зидан и не изключвам и 3те знака.

+Quote Post
Soni
коментар Aug 7 2020, 11:00 PM
Коментар #130

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,318
Регистриран: 18-September 10
Град: Асеновград
Потребител No.: 12,727
Любими футболисти: Messi,Xavi,Iniesta.Ronaldinho,Villa

Каква страхотна вечер само ...

+Quote Post
Shane
коментар Aug 7 2020, 11:23 PM
Коментар #131

Резерва в Barça "В"

Коментари: 624
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Цитат(Soni @ Aug 7 2020, 11:00 PM) *
Каква страхотна вечер само ...

Верно страхотна icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.

+Quote Post

9 страници V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 11th August 2020 - 08:40 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.fcbarcelona.bg 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Penya Blaugrana de Sofia i Amics