IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Forum Rules Правила
21 страници V  « < 19 20 21  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2020-2021
Shane
коментар May 6 2021, 08:44 AM
Коментар #301

Резерва в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 716
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Цитат(Mihuba @ May 5 2021, 11:07 PM) *
Амииии, да, бяха по-слаби и отпаднаха. Точка по въпроса. И не казвай "жалко", че ми идват едни синьо-червени асоциации на акъла. wink.gif

Обаче, аз не мога да разбера как някой тук има очи да критикува слаб и несъстоятелен Реал, който все пак отпада с престижното 1-3 в общия. Някой помни ли Реал да са изтървали 3 гола преднина след първия мач? Някой помни ли Реал да са отпадали с общ 0-7 и после 2-8?
Аз лично не помня, така че дайте една идея по-обрано, защото ние сме последните, които имаме право да се присмиваме или злорадстваме спрямо мадридчани.
Ясно беше, че с този застаряващ гръбнак няма как вечно да орат в ШЛ и ще им хване някой, рано или късно, цаката, но дайте да си гледаме нашата градинка.

Съгласен съм на 100 процента. Челси си заслужиха и в двата мача финала. Ние в случая трябва само да мълчим и наблюдаваме.

Те от техните пенсии изстискаха максималното, че и отгоре. icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif
Относно Челси, нямат богата история на турнирен отбор, каквато имат Ливърпул или Байерн примерно, но е факт, че Тухел преобрази отбора.

П.С - Канте е животно.

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.
Go to the top of the page

+Quote Post
nasbar
коментар May 6 2021, 08:49 AM
Коментар #302

Администратор

Група: Admin
Коментари: 11,998
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

Реал разчитаха, че Бензема ще ги измъкне в нападение, но Менди го отказа на два пъти. При 1:1 можеше и да се закучи мача.
Между другото, по повод на офтопика Ла Лига, Реал бяха успели да вкарат свежа кръв в отбора си, но формата на Валверде, Асенсио, Родриго, тотално я няма в този сезон, и Зидан се принуди да вкара пак старите кучета, да му вадят мачовете. В Испания върви, в Европа - срещаш един физически силен Челси, и дотам.

--------------------
Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар May 6 2021, 11:38 AM
Коментар #303

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,501
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Аз не мисля че и в Испания върви ,просто ние и Атлетико губим много точки.

Аз пък не разбирам защо ние като сме отпадали срамно последните години да не казваме когато Реал са слаби. Да те паднаха само с 2:0. Да те не играят нищо от две години насам. Да бях сигурен че няма вариант при който те да стигнат финал в ШЛ. Ако играят силно разбирам, ама те зверска трагедия , даже майката на трагедията и видиш ли защото ние сме слаби не можем да изречем очевадното.
Добре съгласявам се понеже паднахме от ПСЖ с 1:4 снощи Реал играха силно.

+Quote Post
Мишо
коментар May 6 2021, 06:34 PM
Коментар #304

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,339
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Никой никого не е спирал да се подиграва на Реал за вчерашното отпадане. Според мен това ще е присмял се хърбел на щърбел, но е въпрос на гледна точка. В моите очи фактите са следните - Реал отпаднаха след загуба с 2:0 и общ резултат 3:1, което ще се помни след години, когато надали някой ще може да се сети колко гола са изпуснали Челси. Това няма да остане в историята като срамно отпадане при никакви обстоятелства.

В следващия момент всеки ще си спомня 3:0 срещу Ювентус, 3:0 срещу Рома, 4:0 срещу Ливърпул, 8:2 срещу Байерн и 4:1 срещу ПСЖ, при това в последните има-няма 5 години. И надали някой ще си спомня, че Рома срещу нас си вкараха на практика всичките положения, нито пък някой ще си спомни, че и Ливърпул си вкараха на "Анфийлд" горе-долу всичко, а ние изпуснахме поне 2 чисти гола. Така както никой не си спомня, че в първия мач Ливърпул изпуснаха да вкарат поне 2 гола, а ние и до ден днешен не можем да си обясним как вкарахме 3.

Друг факт е, че същият този Реал ни направи дубъл, като втората им победа срещу нас беше преди буквално 20-ина дни. Ако те на този фон са слаби, значи не искам дори да си помислям ние как сме, макар че ако ми е толкова важно да си отговоря на този въпрос е необходимо просто да си пусна мача с Гранада от миналата седмица...

Висшата лига отваря много сериозна ножица спрямо Ла Лига и тази ножица нищо чудно да се отваря все по-широко, защото те като че ли са по-малко засегнати от финансовите последици от Ковид-19 (а си имат и шейхове, плюс повече пари от ТВ права), което ще ги направи по-примамлива дестинация за най-горещите имена на трансферния пазар. Ударът с провала на Суперлигата също е най-силен за отборите от Примера Дивисион, защото няма да има големи парични постъпления, нужни повече от всякога в този момент. Та е хубаво испанските отбори и Лапорта в частност да се замислят над това, защото изпаднеш ли от елита, после връщането е много трудно, особено пък ако за това завръщане разчиташ на Неймар. icon_smileLOL.gif

Този коментар е бил редактиран от Мишо на May 6 2021, 06:34 PM

+Quote Post
nasbar
коментар May 6 2021, 07:06 PM
Коментар #305

Администратор

Защо въобще коментираме Барселона, като участник в снощния мач беше друг отбор?
По тази логика, Реал нямаме право въобще да ги коментираме..с техните 13 титли, т.е. недосегаеми са spiteful.gif

А английските отбори, просто, се върнаха, където им е мястото.
Друг е въпроса, как.
Не виждам, обаче, чак някаква сериозна ножица да е отворила Висшата Лига.
Просто Реал и Барселона са слаби тази година, а другите отбори, никога не са били постоянен фактор.
Севиля и Атлетико трябва да се сравняват с Тотнъм и Лестър, не със Сити, Ливърпул, Юнайтед и Челси.

--------------------

+Quote Post
Shane
коментар May 6 2021, 07:35 PM
Коментар #306

Резерва в Barça "В"

Коментари: 716
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Цитат(nasbar @ May 6 2021, 07:06 PM) *
Защо въобще коментираме Барселона, като участник в снощния мач беше друг отбор?
По тази логика, Реал нямаме право въобще да ги коментираме..с техните 13 титли, т.е. недосегаеми са spiteful.gif

А английските отбори, просто, се върнаха, където им е мястото.
Друг е въпроса, как.
Не виждам, обаче, чак някаква сериозна ножица да е отворила Висшата Лига.
Просто Реал и Барселона са слаби тази година, а другите отбори, никога не са били постоянен фактор.
Севиля и Атлетико трябва да се сравняват с Тотнъм и Лестър, не със Сити, Ливърпул, Юнайтед и Челси.

Прав си. Само ще вметна, че Реал и Барса и другия сезон пак ще са слаби.. spiteful.gif
На фона на английските. Поне така си мисля де.. icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар May 6 2021, 08:39 PM
Коментар #307

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,501
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Ако някой отбор е слаб от тук нататък не се коментира понеже и Барселона са слаби icon_smileLOL.gif

+Quote Post
Мишо
коментар May 6 2021, 09:05 PM
Коментар #308

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,339
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Цитат(Shane @ May 6 2021, 09:35 PM) *
Прав си. Само ще вметна, че Реал и Барса и другия сезон пак ще са слаби.. spiteful.gif
На фона на английските. Поне така си мисля де.. icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

И аз си мисля, че ще са по-слаби, защото нямат финансовите им възможности, а освен това и от школите не могат да изкарат нищо (отварям скоба, че ние все пак имаме няколко обещаващи имена от Ла Масия). И като за капак - ние поне започнахме някакво обновление, което криво-ляво се случва, макар и вероятно да отнеме още няколко години, ама Реал и Атлетико дори не мислят за обновяване. Реал е смешно да разчитат на Бензема, Рамос (изглежда, че все пак ще преподпише), Марсело, Модрич, Кроос и Алаба (когото очевидно ще вземат) през сезон 21-22. Атлетико пък със Симеоне начело е абсурд да се надскочат, но пък ако го сменят рискуват дори да регресират, че и тяхната не е никак лесна. icon_smileLOL.gif

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар May 7 2021, 06:43 PM
Коментар #309

Лидер на Barça

Коментари: 5,188
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат
Turkey, host of the #UCL final between Chelsea and Man City, has been added to the UK government's travel 'red list.’
Players would have to quarantine for 10 days on their return to the UK.
The government is now in talks to move the final to England, reports The Telegraph

В добавка, май няма никакъв шанс в Турция да има публика на финала. Мачът е на 29.05, а на 11.06 започва Евро 2020/2021. Май май мачът няма да е в Истанбул. Аз лично не виждам и смисъл да се проведе там, с оглед на цялата ситуация.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
nasbar
коментар May 7 2021, 07:13 PM
Коментар #310

Администратор

Говореше за 16 хиляди май, от които 8, фенове на двата отбора.
Финала трябва да бъде сменен, единствено, ако страната е в локдаун и не може да предостави сигурни условия.
Друга тема е, че това с "Red list" е май способ за натиск в момента.
От друга страна, финала като е между английски отбори, нищо не пречи да го направят на Уембли и да компенсират Истанбул с друго домакинство.
Ама те, и в УЕФА, мислят само във финикийски знаци и трудно разсъждават.

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар May 7 2021, 07:34 PM
Коментар #311

Лидер на Barça

Коментари: 5,188
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Доколкото прочетох, в Турция има локдаун до 17 май, но не се знае дали и как ще продължи след това. При това положение, няма смисъл да оставят финала там. Винаги могат да компенсират Истанбул с един финал на ШЛ/ЛЕ догодина или мача за Суперкупата на Европа примерно.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
nasbar
коментар May 13 2021, 03:41 PM
Коментар #312

Администратор

Цитат
🏟 ОФИЦИАЛНО: Финалът на Шампионска Лига между Челси и Манчестър Сити ще се играе на стадиона на Порто - Ещадио до Драгао. Ще бъдат допуснати по 6 000 фена на двата отбора.

Не мога да им разбера логиката на УЕФА.
Махаш го от Истанбул, тоест зачеркваш и/или компенсираш разходите на турците, ами..направи го в Лондон, или в друг град на острова. Дори Глазгоу щеше да е по-добре.
И
Само за пари се мисли и там.

--------------------

+Quote Post

21 страници V  « < 19 20 21
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 17th May 2021 - 06:14 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.fcbarcelona.bg 2009
Author: Penya Blaugrana de Sofia i Amics