IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Forum Rules Правила
5 страници V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска Лига 2022/23, годината на Шави и Лева, или нова за Реал?
_Dexter_
коментар Nov 2 2022, 10:55 AM
Коментар #61

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 9,154
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

На теория при определени обстоятелства Барса може да дойде в България февруари март.
Go to the top of the page

+Quote Post
effective
коментар Nov 2 2022, 11:11 AM
Коментар #62

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,503
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

На теория бяхме и сред фаворитите за спечелване на ШЛ. biggrin.gif

На практика обаче...

+Quote Post
effective
коментар Nov 2 2022, 09:26 PM
Коментар #63

Резерва в Barça

Докато ние хвалим нашите халфове, вижте какво прави тоя Валверде за Реал Мадрид. https://streamin.me/v/00802dd0

Освен, че е ебати моторетката в халфовата линия през мач почна да вкарва некакви бангър голове. Много ни липсва един такъв халф който да шутира отдалеч без да се контузва от допира на крака му с топката, ама скаутите ни спят... И него изпуснахме почти за без пари.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Nov 2 2022, 09:33 PM
Коментар #64

Модератор

Има двама трима потребителя, дето си мисля, че са сбъркали любовта към отбора. От 2 год поне се говори как няма нищо добро в тоя отбор.

+Quote Post
Mihuba
коментар Nov 2 2022, 10:15 PM
Коментар #65

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,843
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(_Dexter_ @ Nov 2 2022, 09:33 PM) *
Има двама трима потребителя, дето си мисля, че са сбъркали любовта към отбора. От 2 год поне се говори как няма нищо добро в тоя отбор.

Извинявай много, но има една приказка, че преди да сочиш треската в нечие друго око, хубаво е да погледнеш гредата в собственото си.

Не мога да си спомня последно време едно-единствено мнение от теб, където да си направил едно структурирано изложение, да си се помъчил да направиш анализ преди/след даден мач, на даден играч, на даден отбор, на схема, на смени и т.н. Не знам, явно или нямаш достатъчно време, или ти е под нивото, ти ще кажеш.

Твоите мнения са обикновено от точно едно-две изречения и обикновено са пряка или завоалирана контра-реплика на нечие друго мнение преди това, където четеш морал и критикуваш това, което е написано там.

Да, факт е, че нерядко се прекалява с тежкия и пиперлив език, особено след кофти мач, но затова сме футболен форум, а не форум на коудъри или програмисти, нъл тъй?!

Аз също не одобрявам някакви крайни квалификации и вулгаризми в мненията, но двама-трима човека тук се опитвате да накарате всички останали да се държат, все едно че са на неделна литургия.

И не мога да разбера защо всяка критика непременно се приема за хейт. Аз лично, за себе си, отказвам да бъда сектант, със синьо-червени очила и да се правя, че всичко в този отбор е наред. Също така отказвам да гърмя празнична заря, защото сме направили хубави мачове срещу отбори като Виляреал или Билбао, защото не те трябва да бъдат критерия за отбор като Барселона. Ако бях фен на Валенсия или Хетафе, бих бил на седмото небе, ама не съм.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Nov 3 2022, 05:47 AM
Коментар #66

Модератор

Структурирано мнение, ще направя едва когато има смисъл! А не под или над поста ми да има обидни квалификации към легенди, играчи и отделни служители на отбора. И не визирам теб. С интерес чета, това което пишеш, но за мен се губи тръпката да коментирам, ако след мен се пише неможача, първокласника, депресирания и т. Н. Това, че тези хора са в отбора, тези футболисти са попаднали по един или друг начин в този отбор и съм почти убеден, че с това нон стоп мрънка е няма да се подобрят нещата. Едно е да напишеш, че на Шави му е ранно за треньор на Барса, тъй като няма опит(както ти си писал не веднъж) , а съвсем друго е тия лайна дето се пеят постоянно. Сатаната Пике трябвало да си отиде на секундата, щото бил смешен и т. Н. Нека един от вас си сложи ръка на сърцето и каже, аз щях да се махна, за да не съм посмешище, и ще заеба тия 40 млн дето ми дължат. Отбора ми е дал толкова много, че не ги искам тия пари. Тънка е границата от нормалното общуване и постоянното мрън мрън за всичко!

+Quote Post
nasbar
коментар Nov 7 2022, 01:38 PM
Коментар #67

Администратор

Коментари: 14,158
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

РБ Лайпциг - Манчестър Сити

Брюж - Бенфика

Ливърпул - Реал Мадрид

Милан - Тотнъм

Айнтрахт Франкфурт - Наполи

Борусия Дортмунд - Челси

Интер - Порто

Пари Сен Жермен - Байерн Мюнхен

Доста интересни двубои.
Единствено този на Сити с Лайпциг изглежда решен.

--------------------
Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
Barcelona_
коментар Nov 7 2022, 01:45 PM
Коментар #68

Лидер на Barça

Коментари: 6,469
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Интересен жребий, Реал най-сетне се надъниха на труден жребий а ПСЖ отсега пълнят гащите icon_smileLOL.gif

+Quote Post
effective
коментар Nov 7 2022, 01:56 PM
Коментар #69

Резерва в Barça

То пък за Реал, Ливърпул са един труден съперник. Бият ги където ги срещнат последните години. Но поне не са Брюж.

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Nov 7 2022, 01:59 PM
Коментар #70

Лидер на Barça

Група: Admin
Коментари: 6,507
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Barcelona_ @ Nov 7 2022, 01:45 PM) *
Интересен жребий, Реал най-сетне се надъниха на труден жребий а ПСЖ отсега пълнят гащите icon_smileLOL.gif

Миналата година, жребият на Реал М си беше супер тежък - ПСЖ на 1/8-финал, Челси на 1/4-финал, Ман Сити на 1/2-финал и Ливърпул на финал.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
nasbar
коментар Nov 7 2022, 02:25 PM
Коментар #71

Администратор

Коментари: 14,158
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

Всеки жребий е и труден, и лесен, според това как си го направиш.
Мачовете са напролет.
Формата на отборите ще е съвсем друга.
На 1/4 финалите ще е още по-голяма касапница.

--------------------
Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
Мишо
коментар Nov 7 2022, 09:36 PM
Коментар #72

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,800
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Много интересен жребий по мое скромно мнение. Доста равностойни двойки има, като Ливърпул-Реал и Милан-Тотнъм са тотално непредвидими сблъсъци (Милан са с огромни традиции в турнира, но не са играли в ШЛ от има-няма едно десетилетие, а и като цяло имат по-слаб отбор от англичаните и не се знае дали само заради името ще успеят да ги елиминират, затова смятам сблъсъка за непредвидим). Някой може да каже, че "мърсисайдци" са в ужасна форма, а Реал са царе на турнира, но въпреки това и англичаните си имат традиции в ШЛ, и вярвам че ще са способни да дадат отпор на Реал, особено в два мача, един от които на "Анфийлд".

Много се кефя и на жребия на ПСЖ. Силно се надявам Байерн да ги отстрани безпроблемно, макар че това също като цяло може да мине за непредвидим сблъсък. Все пак, тук давам леко предимство на "баварците", най-вече заради историята и манталитета, които имат.

Ще се надявам Сити най-сетне да спечелят турнира, защото са най-симпатични от участниците (и това няма нищо общо с Гуардиола). Вече имат достатъчно опит в ШЛ, самочувствие, силен и сплотен отбор, но най-вече - липсващата им досега частичка от пъзела в лицето на Ерлинг Халанд.

+Quote Post
runthewalk
коментар Nov 7 2022, 11:50 PM
Коментар #73

Титуляр в Barça

Коментари: 2,942
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179

Цитат(Vankata_10 @ Nov 2 2022, 10:02 AM) *
Абсолютно. biggrin.gif

За 50 млн

Иначе , Ливърпул и ПСЖ Толкова са трудни на реал ,че по 4 по 5 пъти подред им късат дивана и на финали и на елиминации.
Някой може ли да види за статс от кога Испания не е имала само един отбор в елиминаците и кога за последно ,поне аз не съм виждал 4 немски отбора сега.

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Nov 7 2022, 11:56 PM

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 29th November 2022 - 12:47 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.fcbarcelona.bg 2009
Author: Penya Blaugrana de Sofia i Amics