Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/lofiversion/index.php on line 108

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/lofiversion/index.php on line 108

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/ipsclass.php on line 826

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/ipsclass.php on line 419

Warning: Declaration of class_bbcode::convert_emoticon($matches = Array) should be compatible with class_bbcode_core::convert_emoticon($code = '', $image = '') in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/classes/bbcode/class_bbcode.php on line 639

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/classes/class_display.php on line 914
F.C. Barcelona Forum > Need for speed-Pro Street
Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Need for speed-Pro Street
F.C. Barcelona Forum > Игри > Компютърни игри
N.F_TotaL95
Ето я и новата версия на need for speed... Нека ако има хора, които им харесва и да играят да дискусират и да слагаме картини на колите...
Аз сега я тегля...
http://zamunda.net/details.php?id=107799

Коментар : По мое мнение, Need for Speed Pro Street e някак си различна от предишните игри от поредицата. Ако си мислите, че това е add-on към предишно NFS заглавие - това не е така. Need for Speed Pro Street е различна. В нея карането ще е променено из основи, ще има нови режими на игра, както и доста подобрения и нови неща. Накратко, с това заглавие EA искат да вдигнат уличните състезания на следващото, по-високо ниво.

Най-основната и важна промяна в играта ще бъдат пистите, по които ще караме. Те ще бъдат затворени. Т.е., няма да се кара из града, а по писти. EA са направили доста проучвания над този въпрос и са стигнали до извода, че това е новата мода в реалния живот - агресивно рейсинг състезание без почти никакви правила, което се провежда на затворена писта без ченгета или трафик. Играта е в разработка вече 2 години и ще има някои доста значителни промени. Общо взето, това са демидж по колите, тяхната физика и пушек.

Инсталация :

1. Инсталирате играта.

2. Използвате този CD-KEY : HB2A-TYKX-ZOND-UALA-STRS

3. Използвате крака от директория Crack на диска

5. Пускате Need for Speed : Pro Street.

6. Благодарите на RELOADED и Отбор Игри
emo_trans
Аз вече я играя и минах няколко рейс дей-а!
Не е зле играта, доста е по-различна от другите предвид, липсата на трафик и полиция тук и това, че са вкарали състезанията вече в писти!
Може би ме кефи понеже я играя на максимална графика и максимални детайли и е направо лудница! Айде като всички спамаджии по коментарите в торентите, ще се похваля и аз за компютъра си:

Процесор: Двуядрен АМД "Кутлон" на 2х2.3 Ghz
Рам: 2 GB Korsair DDR-2 800Mhz
Видео: Nvidia Geforce 8500GT 512 MB
HDD: 360 GB Barracuda 16MB cash
DVD: Pioneer
Monitor: 19" LCD Samsung
spiteful.gif
Schnapps
Аз лично спрях да играя поредицата от Ъндерграунд 2 насам...а най-култовото си остава НФС Порше,още си я рацъквам даже smile.gif

А ако искате истински симулатор за автомобили ,трябва да пробвате Гран Туризмо (GT)поредиците,там е реализма.
Горд съм ,че съм превъртал GT 1,2 и 3 kick.gif tongue.gif
bAd-bOy
в момента я тегля играта точно от замундата след час два ще се доизтегли нядавам се да не ми прави проблеми и да си тръгне спокоино smile.gif
bEsTFCB
за жалост няма да ми тръгне на моя кораб tooth2.gif твърде е слаб да я подкарам smile.gif а и вече не ме влечат нещо нови игри по си падам по класиките Frozen Throne играя в battle.net ,Cs & Diablo smile.gif това са игрите за мене.
bAd-bOy
дам Cs и Diablo и аз съм играл много smile.gif
xixo
изтеглих я...

тръгна ми на щайгата, но... просто не ме грабна... предпочитам си Most Wanted, гонките с полицията и другите подобни забавления.
или да си разцъквам пак Порше-то..
bAd-bOy
Аз пък нещо немога да я изтегля даже ... нещо ми прави проблеми иначе ако я изтегля ще ми тругне сигорно ама а де ...
Asoto
Цитат(xixo @ Nov 24 2007, 04:55 PM) *
изтеглих я...

тръгна ми на щайгата, но... просто не ме грабна... предпочитам си Most Wanted, гонките с полицията и другите подобни забавления.
или да си разцъквам пак Порше-то..

Абсолютно! Това им е най-големия провал досега...
Tony Montana
Няма да я подкарам сигурно.Машината вече тряя се ъпгрейдва.Смисъл няма да е на макс детайли и то се губи ефекта.
emo_trans
Аз въпреки, че я играя на максикум, пак не ме грабна нещо! От няколко месеца си стоя на все същото развитие и нещо не съм толкова зарибен, както беше с предишните!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.