Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/lofiversion/index.php on line 108

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/lofiversion/index.php on line 108

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/ipsclass.php on line 826

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/ipsclass.php on line 419

Warning: Declaration of class_bbcode::convert_emoticon($matches = Array) should be compatible with class_bbcode_core::convert_emoticon($code = '', $image = '') in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/classes/bbcode/class_bbcode.php on line 639

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fakticoc/public_html/forum/sources/classes/class_display.php on line 914
F.C. Barcelona Forum > FOOTBALL FIFA 06 - FORUM BARCELONA TOURNAMENT
Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: FOOTBALL FIFA 06 - FORUM BARCELONA TOURNAMENT
F.C. Barcelona Forum > Игри > Компютърни игри
Страници: 1, 2
_Dexter_
Турнира може да започне с малко закъснение . Чакам Shak1 да се появи , за да може да доиде да оправи автоматичният жребии и таблицата с класиранията . А и чакаме Савиола да каже с кои отбор ще се играе
Martessi
Е най-после,дано до довечера почнем,аз а shak1 му имам скайпа ще му кажа да дойде и да види темата wink.gif
saviola
нали ви казах още от началото милан.....
BoixosNois
Има възможност ако турнира започне довечера аз да си изиграя мача утре.Ама това не означава че съм несериозен просто имам проблеми с компа.Иначе ще си изиграя мача утре няма проблем ама все пак ще гледам да опря компа до довечера wink.gif
Tunio
QUOTE(Fen`na`Barca @ Feb 27 2006, 03:51 AM)
Турнира може да започне с малко закъснение . Чакам  Shak1  да се появи , за да може да доиде да оправи автоматичният жребии и таблицата  с класиранията . А и чакаме Савиола да каже с кои отбор ще се играе
*

Последно аз ще участвам ли или понеже ти си решил няма да може ?
_Dexter_
TUnho щом съм те сложил в списака значи може ... стига да играеш и да се мяркаш за мачовете ...
_Dexter_
Глупости .... аз защо незнам за токова нещо
Di3sel
еи какво няма да се отлага нали вчера трябваше да почне намериго тоя щото тва е супер несериозно от твоя страна.Тая таблица се оправя за 15мин максимум
_Dexter_
QUOTE(Di3sel @ Feb 28 2006, 12:55 PM)
еи какво няма да се отлага нали вчера трябваше да почне намериго тоя щото тва е супер несериозно от твоя страна.Тая таблица се оправя за 15мин максимум
*

Tаблицата се прави бързо и жребия се прави бързо, но не мога да се оправя във саита , които даде Shak1....... ако някои знае как да ми пише на ЛС ..... ще ми дам паролата и името , макар да не съм питал дали мога да го разпространявам .......

И не ми говори , че е несериозно . Искам всичко да е както трябва . Не после да има ... ама аз бях в тая група и за това не можах да изляза и прочие
Di3sel
сега 1-во не ми се ежи,и 2-ро като тоя го няма защо пускаш анкета.Може да ти го сложа в саита ма няма нека твоя човек да си събере спатиите не казвам че ти си несериозен а тои ти си фен :)
_Dexter_
QUOTE(Di3sel @ Feb 28 2006, 02:40 PM)
сега 1-во не ми се ежи,и 2-ро като тоя го няма защо пускаш анкета.Може да ти го сложа в саита ма няма нека твоя човек да си събере спатиите не казвам че ти си несериозен а тои ти си фен :)
*

1. Не ти се ежа а говоря (тоест пиша)
2.Човека незнае за моите намерения , писах му вчера , като мислех , че посещава редовно форума като повечето от нас .
3. Не е несериозен , явно не е видял ПМ още
Tunio
Fen`na`Barca тогава ми кажи още сега АКО МОЖЕ РАЗБИРАСЕ кога мие първия мач и с кой та да знам да си оправя ангажиментите :)
_Dexter_
QUOTE(Tunho @ Feb 28 2006, 07:53 PM)
Fen`na`Barca тогава ми кажи още сега АКО МОЖЕ РАЗБИРАСЕ кога мие първия мач и с кой та да знам да си оправя ангажиментите :)
*

хмм нека доиде Шак , да пусне програмата да ги избере. В момента няма нито програма , нито групи, нито дати
_Dexter_
Провалих се с подготовката , но все пак ви моля за извинение и малка отсрочка ... ДОри аз не знам кога ще влезе Shak1
Martessi
За съжаление Шак напоследък го няма,някъде се е изубил sad.gif Може да има някакви проблеми нз и аз sad.gif
_Dexter_
Fen`na`Barca-Ливърпул
mitakabarca - Juventus
Leo`Messi - Бетис
_-_BoiXosNois_- -=- Bayern Munhen
Swift - Inter
Vladuel - F`Torres - Атлетико Мадрид
Di3sel - Ман4естър
Tunho - Тотнъм
mezzo - West ham
MMG - Арсенал
saviola - Mилан
houseboy - Лион

След импровизиран жребии при домашни условия се паднаха следните групи:

Група А
Бетис
У.Хям
Арсенал
Интер
Милан
Ювентус

Група Б
Б.Мюнхен
Тотнъм
Ливърпул
Лион
Атл.Мадрид
Ман.Юнайтед
Играе со 2 мача м/у едни и същи играчи(няма значение на какъв терен.Не играе роля)
Първите 4 от всяка група се класирват на 1/4-финали .Последните 2-ма ще починат :)

Очаквайте програма по- късно тази вечер
shak1
Hi all. Първо нямаше ме заради малко проблеми с интернета а и след това бях малко зает. Ако все още искате ще направя таблицата и жребия. Трябва само някой да се навие да му обесня как става лесно е wink.gif за да можете да си я ъпдейтвате зашото не винаги ще мога sad.gif .
Di3sel
брао мен най-сетне даи и линк за таблицата в групите железен си мислех че си несериозен но ме опроверга 10x

Thank you cool.gif
shak1
Опааа blush.gif гаф. Сайта не става за групи прегледах всички опции ама не може става само ако е първенство sad.gif Ще трябва да водите статистиката тука. А за пример вземете PCMania турнира тук
mitakabarca
Айде сега Фена да каже в един пост, точно и ясно :
кога почва турнира
правилата
от колко до колко часа са мачовете(за неявяване-служебна загуба)
и как точно ще се води статистиката от двубойте.
_Dexter_
QUOTE(Di3sel @ Mar 1 2006, 02:15 PM)
брао  мен най-сетне даи и линк за таблицата в групите железен си мислех че си несериозен но ме опроверга 10x
                                    Thank you cool.gif
*

1.Групите ги направих аз ..... жребии в домашни условия казах :)

Сайта не става за групи прегледах всички опции ама не може става

Шак искам услуга , а тя е да въведеш отборите и да се направи програма . В Група А и Група Б ..... като въвеждаш 6 отбора правиш програма (и казваш за коя група е съставена програмата ) и после за група Б и пак същото.... само направи програма плс :) 10х предварително

Айде сега Фена да каже в един пост, точно и ясно :
кога почва турнира
правилата
от колко до колко часа са мачовете(за неявяване-служебна загуба)
и как точно ще се води статистиката от двубойте.

1. 6 мин Word Classe Fast
Maчовете трябва да бъдат изиграни в срок от 2 дена (за 1 кръг) , часовете се определят м/и играчите
Di3sel
кои да я оправи кажи кои и да почваме да се забавляваме и да падаме и да бием хахахахах Bulgaria.gif
Di3sel
Група Б
POS P W D L F A DIFF PTS
1.Б.Мюнхен 0- 0 -0 -0 -0 -0 -0 - 0
2.Тотнъм 0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 - 0
3.Ливърпол 0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0
4.Лион 0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 - 0
5.Атл.Мадрид 0 -0 -0 -0 -0 -0 - 0 - 0
6.Ман.Юнайтед 0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 - 0
Di3sel
Група А
POS P W D L F A DIFF PTS
1.Бетис 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
2.У.Хям 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
3.Арсенал 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
4.Интер 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
5.Милан 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
6.Ювентус 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0- 0
_Dexter_
имах предвид , кой с/у кой ще играе ...
Di3sel
еи фен тея таблици стават ле е луд :)
mitakabarca
часовете се определят м/и играчите

Много по добре ще е ти да кажеш например от 21:00 до 22:00 например, щото песле ше има "е аз съм на даскало тогава" и т.н. Така че казваш от кога до кога и за неявяване - служебна загуба.
shak1
I
Tottenham - A.Madrid
B.Munchen - Liverpool
Lion - Man Utd

II
Liverpool - Lion
Man Utd - Tottenham
A.Madrid - B.Munchen

III
Liverpool - A.Madrid
B.Munchen - Man Utd
Lion - Tottenham

IV
Man Utd - A.Madrid
Tottenham - Liverpool
Lion - B.Munchen

V
Liverpool - Man Utd
A.Madrid - Lion
B.Munchen - Tottenham

VI
Liverpool - B.Munchen
Man Utd - Lion
A.Madrid - Tottenham

VII
Tottenham - Man Utd
B.Munchen - A.Madrid
Lion - Liverpool

VIII
Man Utd - B.Munchen
Tottenham - Lion
A.Madrid - Liverpool

IX
Liverpool - Tottenham
A.Madridwift - Man Utd
B.Munchen - Lion

X
Man Utd - Liverpool
Tottenham - B.Munchen
Lion - A.Madrid
shak1
I
Arsenal - Betis
Inter - Juventus
Milan - West Ham

II
Betis - Inter
Juventus - Milan
West Ham - Arsenal

III
Arsenal - Juventus
Betis - West Ham
Inter - Milan

IV
Inter - Arsenal
Juventus - West Ham
Milan - Betis

V
Arsenal - Milan
Betis - Juventus
West Ham - Inter

VI
Betis - Arsenal
Juventus - Inter
West Ham - Milan

VII
Arsenal - West Ham
Inter - Betis
Milan - Juventus

VIII
Juventus - Arsenal
Milan - Inter
West Ham - Betis

IX
Arsenal - Inter
Betis - Milan
West Ham - Juventus

X
Inter - West Ham
Juventus - Betis
Milan - Arsenal
shak1
Ако правилно съм разбрал това е което искаше. smile.gif
_Dexter_
Shak1 задължен съм ти :)
Di3sel
Ние с houseboy вече играхме и паднах с 3-2 мн смеше беше мача трябваше да го отпоря с 22-0 но голям късмет извади 9 греди му одарих
Lion 3-2 Man4ester bati i kasmeta ima 6e taq lamq
houseboy
ами бих Di3sel с 3-2 :) мн слабо мом4е.Лион- Ман4естер 3-2 !!!
Tunio
QUOTE(shak1 @ Mar 2 2006, 04:57 PM)
Ако правилно съм разбрал това е което искаше.  smile.gif
*

Има ли някъде таблица в някой сайт ?Да гледам там
MMG
Leo`Messi,кога ште си играем мача?
Martessi
Дай някакви координати зьа връзка,по-късно мога,тепърва ще ям и ще се къпя wink.gif
MMG
Leo`Messi влез в чата в 22:00 часа в канала #barca-fifa #fifa #fifa^cup аз ште сам там до 22:30.чакам те.
mitakabarca
А бе чакайте Фена да даде начало на турнира.
_Dexter_
Даден е ....

ТУРНИРА ПОЛУЧАВА ЖЪЛТ КАРТОН (При Червен го закривам)

Причина: Неразбирателстовото м/у Лео Меси и ММГ в играта (единият вика ти е развали мрежата , другия обратното . Не сте малки , не сте лапета ) НЕКА ИМА ФЕЪРПЛЕЙ
mitakabarca
Swift айде казвай кога ще си играем мача?
Martessi
Leo`Messi(Betis) 4
MMG(Arsenal) 1

user posted image

Хеттрик на Фернандо и гол на Хоакин wink.gif За него гол отбеляза Бергкамп
Tunio
QUOTE(Leo`Messi @ Mar 3 2006, 01:26 AM)
Leo`Messi(Betis) 4
MMG(Arsenal) 1

user posted image

Хеттрик на Фернандо и гол на Хоакин  wink.gif За него гол отбеляза Бергкамп
*

Ае искам да играя с тебе е :) да те видя колко си добър :)
fcb|xavi
mezzo кажи кога ще си играем мача.... от 20.00 тази ве4ер съм online
/saviola/-milan
mitakabarca
Птах Swift на ЛС кога ще си играем мача и той каза че няма да играе на турнира щото няма време. Фен кво ше праим ся?
_Dexter_
Турнира върви пред пълен провал ... Май ще се закрива
Martessi
QUOTE(Fen`na`Barca @ Mar 4 2006, 01:10 PM)
Турнира върви пред пълен провал ...  Май ще се закрива
*

Абсолютно,много несериозно хора,мисля че няма смисъл,глей че за 3 дена само 1 мач се е изиграл,простоо така не става dry.gif
mitakabarca
Еми то се видя - турнир няма да има!
barca-fifa влизайте в тоя канал на мирката и ще си играем за кеф, то на мен тва си ми беше целта!!
Di3sel
ае видяхте ли че сте несериозни и не 1-н а 2-ва мача изиграхме мн сте нещасни праите квото искате
Tunio
QUOTE(Leo`Messi @ Mar 3 2006, 01:26 AM)
Leo`Messi(Betis) 4
MMG(Arsenal) 1

user posted image

Хеттрик на Фернандо и гол на Хоакин  wink.gif За него гол отбеляза Бергкамп
*

Искам да те питам как го правиш това да искарваш снимка като со повреме на мач и по време на фифата , въобще как става ? питам всички ?
_Dexter_
Аз лично го правя със print/screen .... след това си вадиш нова снимка ... Paint после ctrl+v и си готов
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.